ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

تعداد بازدید : ۸۶۴
کد خبر: ۷۶۶
تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۰
کارشناس مذهبی استان چهارمحال و بختیاری سهل انگاری و اختلاف نظر برخی مسئولین با قانون حجاب و عفاف را عامل اصلی اجرایی نشدن این مهم عنوان کرد.

 به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف ونهی ازمنکراستان چهارمحال و بختیاری؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن فاطمی رئیس حوزه علمیه برادران شهرکرد در گفت‌وگوبا خبرنگار ما با اظهار اینکه وضعیت موجود حجاب و عفاف در جامعه مطلوب نیست خاطرنشان کرد: عملی شدن تهاجم فرهنگی در جامعه و استفاده نادرست از فضای مجازی و استفاده از ماهواره متاسفانه موجب شده است تا فرهنگ غرب وارد کشور شود.

وی با بیان اینکه مردم تحت تاثیر جذابیت دنیا قرار گرفته اند گفت: استفاده از فرهنگ غربی کاملا نادرست است و این به آن معنا است که برخی از راه درست منحرف شده اند و ادامه دادن این مسیر نخست به ضرر خود فرد است.

کارشناس مسائل مذهبی در استان افزود: سهل انگاری،ضعف و اختلاف نظر برخی مسئولین با قانون حجاب و عفاف موجب اجرایی نشدن این مهم شده است.

فاطمی اجرایی نشدن قانون حجاب و عفاف را آرزوی برخی افراد عنوان کرد و تصریح کرد: برخی که ادعای روشنفکری دارند با حجاب مخالف هستند و این مخالفت به دلیل تحت تاثیر قرار گرفتن فرهنگ کشورهای غربی است.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.