ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

تعداد بازدید : ۷۳۳
کد خبر: ۲۵۹۲۱
تاریخ انتشار : ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸
رئیس ستاد استان کرمانشاه؛
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه: همه ما همیشه مدیون شهدا و خانواده معظم شهدا هستیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد؛ در دیدار امروز آیت الله علماء با خانواده دو تن شهدای شهر کرمانشاه، که در محله جعفر آباد و خیابان سیدجمال الدین اسد آبادی صورت گرفت،حضور میلیونی در مراسم اربعین را از برکت خون شهدا دانست.


رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه گفت:شهدا به گردن همه ما حق دارند، همه ما مدیون خون شهدا هستیم ، یکی از نتیجه های خون شهدا این است که شاهد حضور 28 میلیونی در اربعین هستیم.


وی اظهار داشت: قدرت امروز ایران از برکت شهداست، لذا ما هیچوقت نمی توانیم قدر دان شهدا و خانواده شهدا باشیم چون امروز امنیت ایران به پشتوانه شهدا و جوانان رزمنده است.


گفتنی است: دیدار امروز رئیس ستاد و امام جمعه کرمانشاه با خانواده شهید بهرام رضایی که در سال 1367 و در سن 17 سالگی در محور سرپل ذهاب به فیض شهادت نائل گشت و خانواده شهید علی اشرف امیری که در بمباران سال 1359 در مدسه به شهادت رسید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.