ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

تعداد بازدید : ۲۷۸۲
کد خبر: ۲۵۹۰۶
تاریخ انتشار : ۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰
محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با حضور در منزل بانوی عفیف کردستانی «شلیر رسولی» با خانواده این مرحومه ابراز همدردی کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان؛ محمود الله مرادی در دیدار با خانواده مرحوم «شلیر رسولی» در مریوان اظهار نمود: خبر تاسف بار چگونگی درگذشت خانم شیلر رسولی از طرفی مایه سرافرزای برای مردم کردستان است که همیشه بانوان این مرز و بوم نشانه های از عفت و پاکدامنی و شجاعت برای جامعه اسلامی هستند و از طرف دیگر مایه تاسف بود برای انسانهای که از نظر مقام و منزلت انسانی آنقدر پست، رذل و فاسد هستند که حتی قبر نیز در پذیرش جسد آنها خودداری می کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان به حمایت علنی این ستاد در بیانیه خود از بانوی عفیف و شجاع مریوانی اشاره کرد و تصریح نمود:  ستاد امر به معروف و نهی از منکر که ماهیت اصلی آن حمایت از معروفات و جلوگیری از نشر منکرات در سطح جامعه است لذا در این راستا از خانواده «شیلر رسولی» حمایت کامل و تا آخرین لحظه همراه خانواده ایشان خواهد بود.

الله مرادی بیان نمود: مرحومه شلیر رسولی با اقدام شجاعانه خود در واقع نمونه ای برای تمام زنان و حتی برای تمام انسانها ی آزاده، و افرادی برای حفظ که از ناموس و حیثت خود اهمیت قائلند؛ بوده و خواهد بود.

وی در ادامه افزود: این بانوی شجاع کردستانی الگویی برای مدعیان غربی که همواره زنان را به چشم صرفاً یک کالا نگاه می کنند و جامعه زنان را به فرهنگ برهنگی تشویق می کنند تا مسیر فساد، فحشا و منکرات در جامعه رشد پیدا کند، می باشد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان به جایگاه والا و ارزشمند زنان در اسلام اشاره کرد و اضافه نمود: حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: «از دامن زن مرد به معراج می رود»، لذا این شانیت به جهت مقام و رتبه ای است که خود این بانوان در جهت بدست آوردن آن، کوشیده اند، می باشد.

الله مرادی در پایان بیان داشت: ضمن ابراز همدردی با شما و خانواده محترمتان، ستاد امر به معروف و نهی از منکر به عنوان وظیفه قانونی و شرعی خود در مسیر قضایی و کمک در پیشبرد پرونده به عنوان حامی و همراه شما خواهد بود؛ تا آن فرد که چنین جنایتی را مرتکب شده به اشد مجازات برسد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.