ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

تعداد بازدید : ۲۴۷۶
کد خبر: ۲۵۷۲۵
تاریخ انتشار : ۰۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۴
توسط ستاد امر به معروف صورت گرفت:
دستگاه های برتر در عرصه حجاب و عفاف همچنین گروه های جهادی مردمی و ستادهای امر به معروف و نهی از منکر برگزیده در این حوزه معرفی شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛همزمان با هفته دولت، بر اساس ارزیابی معاونت امور دستگاه های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، وزارت خانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، سازمان انرژی اتمی ایران، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و وزارتخانه امور اقتصاد و دارایی کشور به عنوان دستگاه های موفق در اجرای شاخص های عفاف و حجاب معرفی و از روسای شورای های امر به معروف و نهی از منکر این دستگاه ها تقدیر به عمل آمد.
لوح تقدیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در همین ارتباط به دکتر محمدهادی زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر غلامعلی محمدی رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، مهندس محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، دکترعلی صالح آبادی رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و دکتر سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی کشور اهدا شد.
همچنین از گروه های جهادی مردمی برتر و در واقع ناظران مردمی حوزه عفاف و حجاب نیز تقدیر به عمل آمد. آقایان مصطفی امیری و غلامرضا مهدی زاده و خانم رقیه عباسی جزء جهادگرانی موفق این عرصه مهم بودند.

در ادامه، ستادهای امر به معروف و نهی از منکر برگزیده در حوزه عفاف و حجاب معرفی شدند.
بهمن شهریاری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان، میثم صابریون دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان و سیدابراهیم میرعباس زاده دبیر محترم ستاد امر به معروف استان اردبیل برگزیدگان این بخش بودند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.