ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

تعداد بازدید : ۱۲۰
کد خبر: ۲۵۵۸۴
تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳
با حضور دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر هرمزگان؛

شورای امربه معروف و نهی از منکردر شرکت آلومینیوم المهدی هرمزگان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد امربه معروف و نهی از منکراستان هرمزگان: شورای امربه معروف و نهی از منکر شرکت آلومینیوم المهدی هرمزگان با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکترکریمی دبیرستاد امربه معروف ونهی از منکرهرمزگان و محمدرضا قاسمی مدیرعامل این شرکت تشکیل شد.


حجت الاسلام والمسلمین دکتر کریمی، ضمن قدردانی از تلاش‌های شرکت آلومینیوم المهدی هرمزگان در راستای تحقق و اجرای امربه معروف و نهی از منکر اظهار کرد: امربه معروف ونهی از منکر به عنوان ضامن اجرای قوانین و دستور‌های شرع مقدس یاد شده است آیات و روایات بسیاری درباره‌ی اهمیت وآثار و برکات آن وجود دارد.

وی افزود: مساله امر به معروف یکی از مهم‌ترین مصادیق جامعه اسلامی است، چنانچه اگر همه نسبت به این مساله حساس باشیم از وقوع بسیار از اتفاقات و حوادث جلوگیری خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکترکریمی پیرامون ساختار و تشکیلات ستاد امربه معروف و نهی از مکر گفت:در راس ستاد امر به معروف و نهی از منکر مقام معظم رهبری قرار دارد؛ که با حفظ نظارت بر عملکرد آن، امر و فعالیت و پیگیری اجرایی اش را به حضرت آیت الله صدیقی تفویض کرده اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر استان هرمزگان عنوان کرد:مبنای تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر قانون است و طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی یکی از اقدامات مهمی که ستاد امر به معروف و نهی از منکر دنبال میکند تشکیل این شورا‌ها است.

دکتر کریمی ادامه داد: وظیفه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر نظارت، حمایت و برنامه‌ریزی در راستای سیاست‌گذاری و راهبری در این دو فریضه است و نگاه مصداقی به منکرات ندارد و در تمام حوزه‌ها که منکرات و ترک فعل‌هایی در آن مشاهده شود، ورود جدی می‌کند.

گفتنی است در پایان این نشست احکام اعضای شورای امر به معروف ونهی ازمنکر شرکت آلومینیوم المهدی هرمزگان به آن‌ها تحویل گردید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.