ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

تعداد بازدید : ۴۲۷
کد خبر: ۲۵۴۶۹
تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
در پیامی از سوی معاونت فرهنگی ستاد امر به معروف کشور صورت گرفت:
معاونت فرهنگی ستاد امر به معروف پیامی را به مناسبت روز خبرنگار صادر کرد که در قسمتی از این پیام آمده است:هفدهم مرداد فرصت مغتنمی است برای بزرگداشت مقام مجاهدان حوزه خبر و رسانه که رسالت جهاد تبیین را برعهده دارند.

تقدیر ستاد امر به معروف از اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛معاونت فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در پیامی روز خبرنگار را به اصحاب قلم و رسانه تبریک گفت متن پیام بدین شرح است:

هفدهم مرداد فرصت مغتنمی است برای بزرگداشت مقام مجاهدان حوزه خبر و رسانه که رسالت جهاد تبیین را برعهده دارند و سفیران صادق و راستین ترویج ارزش ها و مقابله با ناهنجاری ها و از بهترین آمران به معروف و ناهیان منکر هستند.

تقارن ۱۷ مرداد روز خبرنگار با عاشورای حسینی و شهادت مظهر جاودانه حق‌ جویی و حق طلبی را ارج می نهیم و برای اصحاب رسانه توفیق انعکاس زینب وار و سجادگونه حقایق و فضیلت ها و مبارزه با زشتی ها و پلیدی ها و تبلیغ و ترویج فلسفه اصلی قیام اباعبدالله (ع) یعنی امر به معروف و نهی از منکر را مسئلت می نماییم.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر همواره آماده فراهم‌سازی بستر تعامل خبرنگاران جهت تسهیل فرآیند پیگیری مطالبات مردمی و حمایت از این قشر زحمتکش در تمامی عرصه هاست.

معاونت فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.