ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

تعداد بازدید : ۴۴۴
کد خبر: ۲۵۲۱۶
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵
دبیر کمیته اجرایی دهیه احیا ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور:
مجید باقری گفت: ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر با شعار ""ملت حسینی، مطالبه گری آگاهانه و تبیین مجاهدانه"" برنامه های متنوعی را در دهه احیای امر به معروف و نهی از منکر پیش بینی کرده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ مجید باقری دبیر کمیته اجرایی دهیه احیا ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در خصوص برنامه های این ستاد در دهه امر به معروف و نهی از منکر، گفت: از آنجا که جوهره قیام سیدالشهدا(ع) مسئله امر به معروف و نهی از منکر بود، دهه اول ماه محرم الحرام  به عنوان احیای امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری شده است.

 وی افزود:  ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر با شعار ""ملت حسینی، مطالبه گری آگاهانه و تبیین مجاهدانه"" برنامه های متنوعی را در سه بخش تبیین، گسترش فرهنگ امر به معروف نهی از منکر  در سطح جامعه، ارائه گزارش عملکرد ستاد احیا و زمینه های ایفای نقش مردم را پیش بینی نموده است.

 

 

 

باقری عنوان کرد: یکی از برنامه های ستاد در دهه احیاء جلسه اعضاء اصلی ستاد با آیت الله رئیسی رئیس جمهور در روز اول ماه محرم می باشد.

وی اظهار کرد: دیگر برنامه های این دهه شامل حضور دبیران و روسای ستاد به عنوان سخنران و خطیب نماز جمعه، حضور و فعالیت ستاد در هیئات عزاداری های ماه محرم در قالب غرفه و نمایشگاه های محیطی جهت ترویج فریضتین در سراسر کشور است.

دبیر کمیته اجرایی دهیه احیا ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با اشاره به اینکه معرفی و تجلیل از الگوهای برتر  آمران به معروف و ناهیان از منکر، از برنامه های دیگر این ستاد در دهه احیا امر به معروف و نهی از منکر است، خاطرنشان کرد: این افراد از میان تشکلهای مردمی، کارکنان دستگاه‌های اجرایی و فعالین رسانه هستند.

وی اضافه کرد:  حضور مسئولین و کارشناسان استاد در برنامه‌های مختلف سیما جهت تبیین  و گسترش امر به معروف و نهی از منکر، ارائه گزارش عملکرد و فعالیت های ستاد  و  بیان راهکار ها و زمینه های مشارکت و مردم در احیای فریضتین  در جامعه از دیگر برنامه های ستاد امر به معروف ونهی از منکر در دهه احیا امر به معروف و نهی ازمنکر هستند که انشاالله این برنامه ها توسط این ستاد اجرا خواهند شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.