ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

تعداد بازدید : ۳۳۹
کد خبر: ۲۵۲۱۳
تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸
در خلال مراسم اعطای احکام رئیس و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه علمی کاربردی تفاهم نامه ای در زمینه همکاری آموزشی بین ستاد امر به معروف و نهی از منکر با دانشگاه علمی کاربردی امضاء شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، در مراسمی که در روز یکشنبه دوم مرداد 1041 در محل سالن جلسات دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد، ضمن امضای تفاهم نامه، همکاری مشترک، احکام رئیس، جانشین و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه توسط آیت الله صدیقی اعطاء شد.

ستاد امر به معروف با دانشگاه جامع علمی کاربردی تفاهم نامه همکاری امضاء کرد
بر این اساس رئیس دانشگاه بعنوان رئیس شورا، مسئول نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه به عنوان جانشین شورا و معاون فرهنگی دانشگاه به عنوان دبیر شورا امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه منصوب شدند تا پیگیری امور مرتبط را در حوزه داخلی نیز ماموریتی دانشگاه به عهده داشته باشند.


ستاد امر به معروف کشور بر اساس سیاست آموزش های کاربردی و منعطف، درصدد تصویب و اجرای تک درسها، دوره های پودمانی کوتاه مدت و نیز رشته های دانشگاهی مورد نیاز جهت تقویت مهارت های آمران به معروف و ناهیان از منکر در 18 عرصه مصوب مربوط به معروفات و منکرات از جمله محیط زیست، اقتصاد مقاومتی، بهداشت و درمان، علم و فناوری و ... می باشد.


با امضای تفاهم نامه همکاری، فعالیت مذکور که با تصویب سه تک درس پایه، مهارتی و ضابطان اغاز شده بود، سرعت گرفته و همچنین امکان صدور گواهی "صلاحیت دانشگاه حرفه ای" از طرف دانشگاه جامع علمی کاربردی به آمران به معروف و ناهیان از منکر فراهم شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.