ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

تعداد بازدید : ۱۴۰۲
کد خبر: ۲۴۰۷۱
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱
معارفه شورا :
جلسه معارفه شورای امر به معروف و نهی از منکر سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و تجلیل از آمران به معروف در محل فرماندهی سپاه استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل؛ در این جلسه سید ابراهیم میرعباس زاده دبیر ستاد استان اظهار داشت : از نشانه های خیرخواهی در جامعه امر به معروف می باشد . اگر در بیضی مواقع  نقضی وجود دارد ، در ان جا امر به معروفی صورت نگرفته است .

میرعباس زاده ابراز داشت : تمدن اسلام و قوام نظام به امر به معروف و نهی از منکر بستگی دارد . نظارت باید به خود مردم واگذار شود تا نتایج بهتری حاصل گردد . بزرگترین بیماری عصر حاضر بی تفاوتی می باشد.

وی ادامه داد : آمرین به معروف و ناهیان از منکر باید به روش های حکمرانی و قوانین دقت نمایند. در رویکرد جدید ستاد 20 عرصه تخصصی  فرهنگی ، اقتصادی ، اجتماعی ، ورزشی و ... طراحی شده است و بالغ بر 350 گروه جهادی در این عرصه های بصورت تخصصی فعالیت می کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ادامه داد : سه برنامه مهم 1) لشکر سایبری 2) آموزش ملی 3) مطالبه گری اخیراً در ستاد اجرا شده است که نتایج قابل قبولی بدست آمده است و نیز در حال آماده کردن پیش نویس طرح (هرخانه یک ستاد ) می باشیم که با عملی کردن این امر به جامعه آرمانی دست خواهیم یافت . از بدنه سپاه و بسیج و در راس آن سردار محمدی اصل کمال تقدیر و تشکر را داریم که در تمامی برنامه ها پشتوانه ستاد و مردم هستند و از هیچگونه کمکی دریغ نکردند.

سردار محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در این جلسه اظهار داشت : وظیفه مهم آمران به معروف و ناهیان از منکر فراهم کردن مقدمات حضور مردم برای دفاع از حقوق عامه می باشد . امر به معروف و نهی از منکر در تمامی زمینه های فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی توسط عامه مردم انجام شود .

سردار محمدی ادامه داد : جامعه نیاز صد در صدی به مطالبه گری تخصصی دارد. باید آموزشهای تخصصی صورت بگیرد تا پیامدهای مثبتب در بین مردم دیده شود . باید از تهاجم فرهنگی جلوگیری شود . امروزه جنگ اصلی به قلب و روحیه انسان ها از طریق فضای مجازی ضربه می زند . چرا که جنگ سایبری به عنوان جنگ فرهنگی و اجتماعی است نباید به دشمنان به هیچ عنوانی قدرت ارزاندامی داد.

وی ادامه داد : اقدامات مهمی در عرصه احیاء فریضتین در بدنه سپاه و بسیج انجام گرفته شده است . از جمله آموزش ضابطان و حضور آنها در بین مردم ، ایجاد گشت رضوی برای جلوگیری از سرقت در محلات ، راه اندازی یاوران پیشگیری با همکاری قوه قضایی .

در ادامه با اعطای حکم مسئولیت اعضای جدید شورای امر به معروف و نهی از منکر سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل معرفی شدند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.