ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

تعداد بازدید : ۳۷۵۶۸
کد خبر: ۲۱۷۲۲
تاریخ انتشار : ۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۳
دوره آموزش مجازی امر به معروف و نهی از منکر با محور کتاب شهید مطهری(ره) با تدریس دکتر سید صالح هاشمی گلپایگانی برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ اولین دوره طرح ملی آموزش امر به معروف و نهی از منکر با محوریت آثار شهید مطهری و با تدریس دکتر هاشمی گلپایگانی برگزار می‌شود.

 

جزئیات ثبت‌نام و اهداف و مزایای این دوره به شرح ذیل است:

 

مزایای دوره:

۱- دستیابی به نظام جامع فکری

 

۲- شرکت‌کنندگان در پایان دوره می‌توانند مجوز تشکل‌های مردمی مطالبه‌گری را از ستاد دریافت کنند. این تشکل‌ها در عرصه‌های عمومی و تخصصی مختلف شکل گرفته و بر اساس قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر، از حمایت‌های حقوقی_قضایی، آموزشی، پشتیبانی و هماهنگی ستاد برخوردار خواهند بود.

 

۳- افراد پذیرفته شده در انتهای این دوره در صورت طی موفق مراحل بعدی به عنوان مربی آموزشی در ستاد امر به معروف و نهی از منکر به همکاری دعوت می‌شوند.

 

۴- افراد پذیرفته شده در انتهای این دوره در صورت طی موفق مراحل بعدی به عنوان ضابط امر به معروف و نهی از منکر در سازمان بسیج مستضعفین به همکاری دعوت می‌شوند.

 

هزینه دوره: اصل دوره رایگان بوده و صرفاً جهت دریافت مجوزها و گواهی‌ها در انتها، مبلغ متناسبی دریافت خواهد شد.

 

برای ورود به صفحه ثبت نام در دوره اینجا کلیک کنید. (تا اطلاع ثانوی در دسترس است)

 

تهیه کتاب و لوح فشرده آن اختیاری است. در صورت تمایل می‌توانید از اینجا خریداری کنید.

 

همچنین برای ورود به سایت «مطالبه» و پیگیری ثبت‌نام به عنوان تشکل‌های مردمی امر به معروف و نهی از منکر روی اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده جلسات بر اینجا کلیک نمایید.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ارتباط مردمی

ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

تهران - خیابان پاسداران - خیابان نیستان سوم - خیابان صدف - انتهای خیابان شهید راستوان - تقاطع چیذری - ستاد امربه معروف و نهی از منکر

تلفن گویا 19الی02122561216

 

نام:
* ایمیل:
* گیرنده:
پیشخوان
دیدگاه
سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا «سلام‌الله‌علیها» از منظر رهبری

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور؛ به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه‌ی کبری فاطمه‌ی زهرا (سلام‌الله‌علیها) پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره‌ی سبک زندگی دخت گرامی پیامبر اسلام را در پنج سرفصلِ «رابطه با خدا؛ مدافع ولایت؛ همسر امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ ام‌ابیها و الگوی زن مسلمان ایرانی» تدوین و منتشر کرده است.
کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

کسی که قادر به امر به معروف نیست، نهاد‌های مربوطه را مطلع کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای معتقدند: بر کسى که قادر بر امر به معروف و نهى از منکر نیست، واجب است که نهادهاى مربوطه را که از طرف حکومت براى این کار اختصاص یافته‏اند، مطلع نماید و تا کنده‌شدن ریشه‏هاى فاسد که فسادآور هم هستند، موضوع را پیگیرى کند.
ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

ترک تذکر به مسئولان سزاوار نیست

در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی، ترک تذکر و موعظه به برادر مؤمن به مجرد ملاحظه مقام او سزاوار نیست.